Firma Meble Stefański zajmuje się produkcja i sprzedażą mebli na zamówienie.Meble Stefański jest firma rodzinna powstałą w 1968 roku. Proponujemy Państwu szeroką ofertę mebli za równo pod względem wzornictwa jak i wykorzystanych materiałów. Przed przystąpieniem do realizacji zamówienia przygotowujemy indywidualny projekt. Meble produkowane przez nasza firmę cechuje wysoka jakość, oraz niepowtarzalny wygląd projekt i dojazd do klienta gratis! Dla zapewnienia kompleksowej usługi naszych klientów zapewniamy własny transport oraz montaż mebli. Jak umówić się na projekt i wycenę kuchni?
Jeśli kupiliście mieszkanie lub planujecie remont obecnego lokum, to prosimy o kontakt pod nr tel. 663456605 lub mailowo na adres: biuro@meblestefanski.pl
Przyjedziemy w dogodnym dla Państwa terminie, zaprezentujemy dostępne materiały i kolory.
Wykonamy pomiary, omówimy Państwa oczekiwania i od razu podamy wycenę kuchni.
Dobrze umówić się jak najwcześniej, jeszcze zanim wejdzie ekipa wykończeniowa! Można wtedy spokojnie przewidzieć ewentualne korekty instalacji i ułożenie płytek na ścianach.
Poza tym przygotowanie mebli trwa około 4-5 tygodni od podpisania zamówienia, więc dobrze nie odkładać projektu na ostatnią chwilę!