Fronty z płyty laminowanej

to jeden z bardziej popularnych materiałów głównie ze względu na niską cenę, bogaty wybór laminatów i dobrą trwałość. Fronty wykonane z płyty laminowanej są proste, bez frezów i bez za obleń, maja grubość 18mm, obrzeża frontów są wykończone tworzywem PCV o grubości 2 mm. Obecnie producenci wprowadzają coraz to ciekawsze wzory płyt z głęboką struktura słojów, wiele wzorów świetnie prezentuje się jako fronty a nie tylko korpusy szafek.
Fronty lakierowane

to obecnie najbardziej popularne fronty, są trwałe, dość dobrze odporne na działanie wilgoci. Fronty lakierowane są malowane w setkach kolorów. Fronty można lakierować na wysoki połysk, półmat oraz mat. Lakierowanie na wysoki połysk daje świetny efekt, niestety widać na lakierze każdy odbity palec. Pół mat oraz mat również prezentuje się dobrze i znacznie łatwiej utrzymać fronty w czystości.

Nasza firma posiada w ofercie fronty lakierowane z palety RAL
Fronty MDF foliowane

są wykonywane z materiału o grubości 19 i 16mm. Podobnie jak fronty lakierowane również są bardzo popularne, głównie ze względu na przystępna cenę i dobrą trwałość. W procesie produkcji MDF jest pokrywany folią PCV, Fronty kuchenne MDF występują w bardzo wielu wzorach, fronty te można frezować, nadawać im obłe kształty. Fronty można pokrywać folią w wysokim połysku co w miarę dobrze imituje front lakierowany.

szkło w ramce aluminiowej
takie rozwiązanie nadaje uroku nawet najprostszej kuchni. W ramkach aluminiowych można montować szkło lakierowane (lacobel) oraz wiele innych rodzai szkła (mleczne, barwione), można tez również zastosować grafikę na szkle, co ostatnio jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem. Fronty aluminiowe ze szkłem można montować ze zwykłymi zawiasami, ale również w różnych systemach podnośników. Meble kuchenne na zamówienie jakie wykonujemy wyposażamy w następujące blaty:

-laminowane – Kronopol, Kronospan, Biuro-Styl,Pfleiderer (grubość od 28mm do 38mm)
-drewniane – dąb, buk (grubość: 20mm,30mm,40mm)
Płyta laminowana

To najbardziej popularny materiał z jakiego wykonujemy korpusy mebli kuchennych, najwyższej klasy laminaty, nowoczesne maszyny tnące i oklejające obrzeża, zapewniają najwyższa jakoś. W swojej ofercie posiadamy płyty laminowane firmy Kronopol, Kronospan, Pfleiderer. Korpusy wykonujemy w płyty laminowanej grubości 18mm (niektóre elementy z płyty 25 lub 36mm), obrzeża oklejamy tworzywem sztucznym grubości 0,6mm lub 2,0mm. laminowana Okucia, akcesoria kuchenne

Wybierając zawiasy do kuchni mamy spory wybór spośród wielu producentów, obecnie standardem staja się zawiasy z cichym domykaniem. Jeśli meble kuchenne maja nam służyć wiele lat w przypadku zawiasów należy kierować się ceną. Droższe marki są po prostu lepsze, zawiasy bez awaryjnie działają dłużej a i system cichego domykania działa płynniej i zdecydowanie posiada dłuższą żywotność. W swojej ofercie posiadamy zawiasy firmy: BLUM, FGV, GTV,